İletişim

Yahşi Medya ile iletişime geçmek için;

0318 333 1171

Arabayla

Bizce arabayla gelmeyin, hem park yeri problemi var hem de ciddi bir trafiğe gireceksiniz. Yok ben ille de arabayla geleceğim diyorsanız: Ankara caddesinden İzmir caddesine girin, Zafer Caddesine inen ilk aradan sola dönün, işte tam orda, sağ taraftayız. Kafanızı en yukarıya kaldırın! Aracınızı park etmeyi unutmayın!

Toplu Taşımayla

Kırıkkale’de maalesef metro yok, otobüsle gelmeyi planlıyorsanız; bulunduğumuz noktaya en yakın otobüs Çarşı Camii önünden geçiyor. Kızılkanat İş Merkezi 611 sokak üzerinden Öncü Dürüm’ün hemen üstündeki ara yoldan yukarı çıkabilirsiniz. Şayet terminal bölgesinden geliyorsanız, Hürriyet caddesi üzerindeki Yıldız Hamamı önünde inin, Türk Metal Sendikası binasının bulunduğu ara yoldan meşhur gelinlikçiler caddesine(İzmir Caddesi) geçin. Kime sorsanız gösterir!

Hava Yoluyla

Havaalanımız olmasa da Helikopter pistimiz mevcut. En yakın helikopter iniş alanı Makine Kimya Endüstrisi Kurumu içerisinde. Oradan ister yürüyerek ister taksiyle ulaşım sağlayabilirsiniz. Aslında helikopterle geldiyseniz kesin bir şoförünüz vardır diye düşünüyoruz. Bu yüzden en çok önereceğimiz seçenektir.

Deniz Yoluyla

Kırıkkale’mizde maalesef ne iskelemiz ne de iskeleye yanaşacak bir vapurumuz var. Denizimiz yok ama Kızılırmağımız var. İş çıkışı bi mangal keyfi yapabiliriz!

Adres

Ovacık Mh. 590. Sokak, Gökarık Apartmanı No:5/6, 71200 Kırıkkale